Кошик
49 відгуків
+380503202703
+380965413450
ПРОФСВЕТ

УЗО і діф. автомати ETI

Запобіжні пристрої від ураження електричним струмом. Застосовуються в мережах, де нейтральний і заземлюючі провідники розділені. Установка на стандартну din-рейку.

ПЗВ - пристрій захисного відключення (диференціальне реле), що застосовується в цілях захисту від ураження електричним струмом при дотику до оголеного дроту під напругою (швидко відключає електроживлення і дає високу ймовірність що електричний струм не завдасть істотної шкоди при торканні). Найбільш ходовий тип ("чутливість") для побутової електропроводки - із струмом витоку 30 мА (міліампер) або менше, великі величини - до 300 мА називають промисловими (захист від непрямого дотику, захист від загоряння). Для інфрачервоних обігрівачів - 30 мА.

Диф.автомат - диференціальний автоматичний вимикач, поєднує в собі функцію дифференцианого реле (УЗО, захист від струмів витоку) і автоматичного вимикача (можливість знеструмити лінію, тепловий захист проводки від перевантажень, захист від короткого замикання).

          Кнопка TEST на лицьовій панелі диференціальних пристроїв захисту служить для контролю працездатності механізму розчіплювача (рекомендується періодично натискати для перевірки виробу).